Напрямки підготовки учнів КЗ "ПМРЦ"

професійної та допрофесійної підготовки учнів

комунального закладу "Первомайський міжшкільний ресурсний центр Первомайської міської ради Харківської області" на 2019/2020 н.р.

Професійна підготовка

Допрофесійно-технологічна підготовка

Технологія

Спеціалізація навчання

(курси)

Професія:

«Водій автотранспортних засобів (категорія «С1»)

«Водій автотранспортних засобів (категорія «В»)

Навчальні модулі:

- дизайн сучасного одягу;

- дизайн предметів інтер*єру;

- основи підприємницької діяльності

ü   Моделювання одягу

Професійна підготовка:

"Водій автотранспортних засобів (категорія "С1")"

• Водіння вантажних автомобілів категорії «С1» та легкових автомобілів категорії «В».
  • Вправи на автодромі та навчальна їзда на вантажному та легковому автомобілях.
  • Підготовка водіїв на категорію «В» здійснюється після першого року навчання з професії «Водій автотранспортних засобів (категорія «С1»)».
  • Виконання роботи з щоденного технічного обслуговування автотранспортного засобу.
  • Надання першої медичної допомоги потерпілим під час дорожньо-транспортної пригоди;
  • Свідоцтво про закінчення МНВК дає право при досягненні 18-річного віку на здачу у Регіональному сервісному центрі МВС, у територіальному сервісному центрі МВС іспитів з правил дорожнього руху та отримання посвідчення на право керування транспортним засобом категорії «С1» та «В», що дасть можливість працювати як на державних, так і на власних підприємствах.

"Водій автотранспортних засобів (категорія "В")"

Допрофесійно-технологічна підготовка учнів на вибір:

Курс "Автослюсарний"

• Основні відомості про будову автомобіля.
  • Способи виконання кріпильних робіт та обсяги першого технічного обслуговування.
  • призначення і правила застосування найбільш розповсюджених універсальних і спеціальних пристроїв і контрольно – вимірювальних приладів; основні механічні властивості оброблюваних матеріалів.
  • Основні відомості  про систему допусків і посадок, квалітети і параметри шорсткості; основи електротехніки і технології металів.
  • Основні правила читання креслень, загальні поняття про збірні креслення, робочі креслення на виготовлення деталей, технічні виміри, загальні відомості про схеми.
  • Об'єм знань дозволяє професійно здійснювати підготовку автотранспортних засобів до експлуатації.
  • Спеціалісти мають попит на ринку працевлаштування (наприклад, СТО), мають спроможність використовувати набуті знання у власному бізнесі.
  • Сфера професійного використання випускника: технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів.

Технологія. Модуль"Технологія виготовлення дитячого одягу",

"Клаптикове шиття"

Курс "Основи  моделювання та оздоблення сучасного одягу"

• Виготовлення одягу за доступними технологіями і власними розробками для себе, друзів і своєї сім'ї.
  • Вміння працювати на швейному обладнанні.
  • Орієнтація у великому асортименті тканин.
  • Виконання різних строчок, сполучення деталей виробів за допомогою швів.
  • Можливість працевлаштування після закінчення школи та відкриття своєї власної справи.
  • Підґрунтя для продовження навчання у вищих закладах пов'язаних з професіями модельєра, дизайнера, конструктора та технолога одягу.