Комунальний заклад "Первомайський міжшкільний ресурсний центр Первомайської міської ради Харківської області"

 

Перспективний план-графік підвищення кваліфікації, атестації

Перспективний план - графік 
проходження педагогами підвищення кваліфікації та фахової атестації
у Первомайському міжшкільному ресурсному центрі
терміном на 2019/2020 – 2023/2024 навчальні роки
                  станом на 10.09.2019  
                           
№ з/п Прізвище, ім‘я , по батькові вителя, майстра в/н Посада Спеціальність за дипломом Педагогічний стаж  Попередня атестація (дата) Підвищення кваліфікації Наступне підвищення кваліфікації   Примітка
2020 2021 2022 2023 2024
1. Козачок Григорій Петрович викладач інженер-будівельник 42,7 02.04.2019 08.09.2015  2 0 2 0          0 1.04  
1.1. Козачок Григорій Петрович директор інженер-будівельник 42,7 08.04.2015 10.01.2014 2 0 1 9 07.04.          
2. Комериста Оксана Вікторівна викладач інженер-педагог 22,7 02.04.2019 20.01.2018-26.02.2018  2 0 23         0 1.04  
2.2. Комериста Оксана Вікторівна заст. директора з НВР інженер-педагог 22,7 21.03.2017 14.03.2016-22.04.2016 2 0 21     20. 0 3      
3. Кальченко Юрій Олександрович викладач інженер-механік 22,1 05.04.2017 15.10.2016 2 0 2 1     0 4.04      
4. Іваненко Володимир Анатолійович викладач інженер-механік 16,7 05.04.2017 19.09.2016-15.10.2016 2 0 2 1     0 4.04      
4.1. Іваненко Володимир Анатолійович майстер в/н інженер-механік 16,7 08.04.2015 20.01.2018-26.02.2018  2 0 23 0 7.0 4          
5. Фірсова Ольга Никифорівна викладач інженер-технолог  32,7 28.03.2018 20.01.2018-26.02.2018  2 0 23       2 7.0 3    
6. Гадючко Володимир Євдокимович майстер в/н водінню ЗНЗ 46 28.03.2018 22.01.2019-27.03.2019 2 0 2 4       2 7.0 3    
7. Огурцов Юрій Вікторович майстер в/н водінню ЗНЗ 20,2 02.04.2019 22.01.2019-27.03.2019 2 0 2 4         0 1.04  
8. Іполітов Сергій Вікторович майстер в/н водінню середня спеціальна 2 р.
10 міс.
4 дня
  26.03.2019 2 0 2 4   0 4.04   2 7.0 3    
9. Количев Анатолій Анатолійович майстер в/н водінню середня спеціальна 2 р.
10 міс.
4 дня
  04.09.2019 2 0 2 4   0 4.04        
10. Гапоненко Оксана Вікторівна викладач середня спеціальна 10 днів   12.06.2019 2 0 2 4