Вступникам

Запрошуємо учнів 10,11 класів на навчання

до комунального закладу "Первомайський міжшкільний ресурсний центр

Первомайської міської ради Харківської області"

у 2023/2024 навчальному році !!!

АНКЕТА УЧНЯ

для вступу до комунального закладу «Первомайський міжшкільний ресурсний центр Первомайської міської ради Харківської області»

1. В якому ліцеї навчається учень (учениця) ______________________________________________

2. ПІБ учня (учениці) __________________________________________________________________

(повністю)

3. Дата народження  ___________________________________________________________________

(число, місяць, рік)

4. Відомості про батьків (ПІБ, де і ким працюють,телефон):

Мати:_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Батько:____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

5. Домашня адреса, моб.телефон учня (учениці) або батьків:_________________________________

6. Обраний напрям навчання:

Професія:

• 8322 Водій автотранспортних засобів (категорія «С1»)
  • 8322 Водій автотранспортних засобів (категорія «В»)

Курс:

• «Основи водійської справи»

Адреса закладу: м. Первомайський, вул. Спортивна, 34 (будівля Первомайського ліцею №3 «Успіх», 3 поверх, вхід з двору зі сторони стадіону), тел.(05748) 3-30-21;

адреса сайту: https://perv-mnvk.klasna.com

Директору комунального закладу «Первомайський міжшкільний ресурсний центр Первомайської міської ради Харківської області»

Григорію КОЗАЧКУ

(ПІБ батька або матері)

ЗАЯВА

Прошу прийняти мого сина (доньку) _______________________________________________

ПІБ сина (доньки) повністю

на навчання до закладу освіти за напрямом підготовки______________________________________

(назва професії/ курсу)

З правилами, розпорядком освітнього процесу ознайомлені.

ПРИМІТКА:*для професій водій категорії «С1», «В» до 10.09.2023 року після СПІВБЕСІДИ надати: копію паспорта ID з додатком (свідоцтво про народження), 2 фото розміром 3,5 х 4,5см. для МРЦ, та 2 фото для ЦРЛ, медичну довідку щодо придатності до керування автомобілем. На момент ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАННЯ (30.06.2025 року) здобувачу освіти повинно виповнитися  17 років.

«____»___________2023 р.                                                            __________/_________________/

(підпис)            (ПІБ батька або матері)