Вступникам

Запрошуємо учнів 10,11 класів на навчання

до комунального закладу "Первомайський міжшкільний ресурсний центр

Первомайської міської ради Харківської області"

у 2021/2022 навчальному році !!!

Всі вступники подають анкету здобувача освіти і заяву від батьків в паперовій формі.

Анкету та заяву подати до 15.08.2021 року.

АНКЕТА ЗДОБУВАЧА ОСВІТИ

для вступу до комунального закладу "Первомайський міжшкільного ресурсний центр

Первомайської міської ради  Харківської області"

1. В якому ліцеї навчається учень (учениця) _____________________________________________

2. ПІБ учня (учениці) _________________________________________________________________

3. Дата народження  __________________________________________________________________

4. Відомості про батьків (ПІБ, де і ким працюють,телефон):

Мати:_______________________________________________________________________________

Батько:_____________________________________________________________________________

5. Домашня адреса, моб.телефон учня (учениці):__________________________________________

6. Обраний напрям навчання:

Професія:

• 8322 Водій автотранспортних засобів (категорія «С1»)
  • 8322 Водій автотранспортних засобів (категорія «В»)

Курс:

• «Основи автослюсарної справи»
  • «Основи водійської справи»
  • «Основи долікарняної допомоги»
  • «Креслення»

7. Плата за навчання:

Термін навчання з професій «Водій автотранспортних засобів (категорія «С1», «В»)» становить  19 місяців.

Плата за навчання з професії:

•  «Водій автотранспортних засобів (категорія «С1»)» вноситься за І курс - 2000-00 грн. (до 10.09.2021 р.), за ІІ курс - 1800-00 (до 01.09.2022 ).
  •  «Водій автотранспортних засобів (категорія «В»)» вноситься за І курс - 1500-00 грн. (до 10.09.2021 р.), за ІІ курс - 1350-00 (до 01.09.2022 ).

ПРИМІТКА:*Плата за навчання з професій «Водій автотранспортних засобів (категорія «В» і «С1») упродовж терміну навчання може змінюватися.

Адреса закладу: м. Первомайський, вул. Спортивна, 34 (будівля Первомайського ліцею №3 «Успіх», 3 поверх, вхід з двору зі сторони стадіону), тел.(05748) 3-30-21; адреса сайту: https://perv-mnvk.klasna.com

Директору комунального закладу «Первомайський

міжшкільний ресурсний центр Первомайської

міської ради Харківської області»

Григорію КОЗАЧКУ

(ПІБ батька або матері)

ЗАЯВА

Прошу прийняти мого сина (доньку) _______________________________________________

ПІБ сина (доньки)

на навчання до закладу освіти за напрямом підготовки______________________________________

(назва професії/ курсу)

З правилами, розпорядком освітнього процесу, оплатою за навчання ознайомлені та погоджуємося.

Кошти за навчання (з професій водії категорії «С1», «В») вносяться за І курс до 10.09.2021 р.,

за ІІ курс до 01.09.2022  в КЗ «Первомайський МРЦ».

ПРИМІТКА:*для професій водій категорії «С1», «В» до 04.09.2021 року після СПІВБЕСІДИ надати: копію паспорта (свідоцтва про народження), копію ідентифікаційного коду, 4 фото розміром 3,5 х 4,5см., медичну довідку щодо придатності керування автомобілем. На момент ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАННЯ (30.06.2023 року) здобувачу освіти повинно виповнитися  17 років.

«____»___________2021 р.                                                            __________/_________________/

(підпис)        (ПІБ батька або матері)