Зайчик

Зайчик Вийшов зайчик уночі, поглядає сторожко: чи не видно десь сичів — заячого ворога... Ось із лісу скік та скік, пострибає ловко він — на городі зайчик звик ласувать морковкою. Ще й капусту—хрум та хрум зубчиками гострими... А очицями навкруг поглядає з острахом. Тільки що це там в траві? Зайчик скинувсь злякано і зустрівся віч-на-віч з лютою собакою! Швидше, швидше—попід тин, полем, перелісками!.. Врятувавсь насилу він від загину близького... У ліску рясна трава, ще й кущ над норкою... От тобі й поласував на городі морквою... Джерело: Забіла Наталя Львівна. Зайчик / Н. Л. Забіла // Зайчик / Н. Л. Забіла. – [Харків ; Одеса], [1934]. – С. 2.

Бібліотечний урок!!!

Доброславська шкільна бібліотека разом з учителем музики Бербер.Т.В провела урок ( за нормами моралі педагога В.О.Сухомлинського) з учнями 5 А класу "Ми слухаємо музику природи". Використано полотна українських художників-пейзажистів,звучали музичні твори про природу відомих композиторів.А також учні прослухали музичні етюди про природу,зіграні на скрипках ученицями 5 А класу Крістіною Фомюк та Тетяною Руденко. Це були незабутні хвилини прекрасної мандрівки у музику природи.

Історія України. Навчальний посібник

Історія України. Навчальний посібник/Під ред.. В.Смолія. – К.: Видавничий дім «Альтернатива», 2002.