Первомайський міжшкільний навчально-виробничий комбінат

Вступникам

Запрошуємо учнів 10,11 класів на навчання

до комунального закладу "Первомайський міжшкільний ресурсний центр

Первомайської міської ради Харківської області"

у 2020/2021 навчальному році !!!

Всі вступники подають анкету учня і заяву від батьків  на електронну пошту та в паперовій формі.

АНКЕТА УЧНЯ

для вступу до комунального закладу "Первомайський міжшкільного ресурсний центр Первомайської міської ради  Харківської області" ( далі ПМРЦ)

1.​ В якому ліцеї навчається учень (учениця) ______________; клас:_________________________

(вказати профіль)
2.​ ПІБ учня,учениці_____________________________________________________________
3.​ Дата народження (число, місяць, рік народження)__________________________________________
4.​ Відомості про батьків (ПІБ, де і ким працюють, моб.телефон):
Мати:__________________________________________________________________________________
Батько:_________________________________________________________________________________
5.​ Домашня адреса, телефон:____________________________________________________________________
6.​ Обраний напрямок підготовки:

Професійна підготовка:

8322 Водій автотранспортних засобів (категорія "С1") - термін навчання 2 роки

8322 Водій автотранспортних засобів (категорія "В") - термін навчання 2 роки

Навчальний предмет "Технологія". Варіативні модулі:

Дизайн предметів інтер*єру

Креслення

Технології декоративно-ужиткового мистецтва

Спецкурси:

Основи водійської справи

Основи долікарняної допомоги

Креслення

Основи будови та ремонту автомобіля

7.​ Плата за навчання:

Водій автотранспортних засобів (категорія «С1») - 200* грн./міс.

Водій автотранспортних засобів (категорія "В") - 150* грн./міс.

Навчальний предмет "Технологія" , курси -  безкоштовно

ПРИМІТКА:*Плата за навчання з професії «Водій автотранспортними засобами (категорія «С1», "В") упродовж терміну навчання може змінюватися

Директору КЗ "ПМРЦ"
                                                                                                                         Григорію КОЗАЧКУ

(ПІБ батька або матері)
                                                                                           ЗАЯВА

Прошу прийняти мого сина (доньку) _________________________________________________________________
                                                                                                                          ПІБ сина (доньки)
на навчання до КЗ "ПМРЦ" за напрямом підготовки _________________________________________________________________________
                                                                                                                    (назва напрямку підготовки)

З правилами, розпорядком освітнього процесу, оплатою за навчання ознайомлені та погоджуємося. Кошти за навчання водіїв автотранспортних засобів (категорія "С1", "В") вносяться до 20 числа поточного місяця.

ПРИМІТКА: для професій водій категорії "С1", "В" до 15.09.2020 року надати: копію паспорта (свідоцтва про народження), копію ідентифікаційного коду, медичну довідку водія щодо придатності до керування  транспортним засобом, 4 фото розміром 3,5х4,5 см. - за умови попереднього зарахування здобувача освіти до групи та на момент закінчення ПМРЦ учень повинен досягти 17-річного віку (до 30.06.2022 року)

"_____"_______________2020 р.                                                                           ___________/_________________/

(підпис)          (ПІБ батька або матері)