Комунальний заклад "Первомайський міжшкільний ресурсний центр Первомайської міської ради Харківської області"

 

Історія

       Комунальний заклад «Первомайський міжшкільний ресурсний центр Первомайської міської ради Харківської області» (далі ‒ ПМРЦ) є комунальним закладом Первомайської міської ради Харківської області та віднесений до сфери управління відділу освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області.

        Відповідно до рішення виконавчого комітету Первомайської ради народних депутатів Харківської області від 19.08.1976 № 534 у м. Первомайський був створений Первомайський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Первомайської міської ради Харківської області. 

         Згідно з розпорядження Первомайського міського голови Харківської області від 16.08.2018 №99 «Про перенесення освітнього процесу Первомайського міжшкільного навчально-виробничого комбінату в будівлю Первомайської гімназії №3» з 10 жовтня 2018 року освітній процес з будівлі Первомайського міжшкільного навчально-виробничого комбінату був перенесений в будівлю Первомайської гімназії №3, яка розташована за адресою: м. Первомайський, вул. Спортивна, буд.34.

У відповідності з наказом Міністерства освіти і науки України від 09.11.2018 №1221 «Про затвердження Положення про міжшкільний ресурсний центр», рішенням 58 сесії 7 скликання Первомайської міської ради Харківської області від «25» квітня 2019 року №1215-58/7 Первомайський міжшкільний навчально-виробничий комбінат перейменований в КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ПЕРВОМАЙСЬКИЙ МІЖШКІЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» (далі - ПМРЦ).
         За період з 1976 року по 2020 рік, відповідно потреб міста в підготовці кадрів та професійної орієнтації, 10005 здобувачів освіти із ліцеїв міста і частково навколишніх сіл району одержали кваліфікаційні посвідчення за 12 професіями.
           ПМРЦ давав початкові знання здобувачам освти 10-11  класів ліцеїв міста за професіями, для:
  1. Первомайського заводу «Хімпром»:
-   слюсар КВП і А;
-   лаборант хімічного аналізу;
-   апаратник хімічної промисловості
      2.тресту «Первомайськхімбуд»:
-   муляр;
-   штукатур-маляр
       3.трикотажної фабрики:
-   в'язальниця
       4.Первомайського РТП:
-   тракторист-машиніст
       5.автобази №8:
-   водій транспортного засобу (категорія «С1»);
-   слюсар з ремонту автомобілів
        6.райпобуткомбінату:
-   швачка
        7.відділу робітничого постачання хімпрому:
-   продавець промпродтоварів
        8.      Центральної районної лікарні:
-   молодша медична сестра з догляду за хворими
        В усі часи найбільше випускалось водіїв категорії "С1", у часи розквіту заводу «Хімпром» заклад освіти підготував чимало лаборантів хімічного аналізу та лаборантів-конролерів. Доводилось освоювати на базі закладу освіти і такі екзотичні нині професії, як арматурник.

 

     Засновником ПМРЦ є Первомайська міська рада Харківської області. Засновник здійснює фінансування витрат на утримання ПМРЦ, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі, інженерні комунікації, обладнання, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування.

        Ідентифікаційний код ЄДРПОУ ПМРЦ‒ 24333226. Юридична адреса та місце знаходження: Харківська область, м. Первомайський, вул. Спортивна, буд.34, 64107, тел.3-30-21.