Історія

Первомайський міжшкільний навчально-виробничий комбінат (далі в тексті МНВК) створений в 1976 році на основі рішення виконкому Первомайської районної Ради народних депутатів від 19 серпня 1976 року № 534.
         МНВК – юридична особа, яка має відповідну печатку і штамп, розрахунковий рахунок; його включено до єдиного Державного реєстру підприємств і організацій України, про що видано відповідну довідку статистичного управління. МНВК підпорядкований відділу освіти Первомайської міської ради Харківської області.
         У своїй діяльності комбінат керується Конституцією України; законами України "Про освіту”, "Про професійно-технічну освіту”, "Про охорону праці”, "Про дорожній рух”; Положеннями „Про міжшкільний навчально-виробничий комбінат”, "Про професійно-технічний навчальний заклад”, "Про професійну орієнтацію молоді, що навчається"; концепцією "Профільного навчання у старшій школі", іншими державними нормативно-правовими актами з питань професійно-технічної освіти.
        За період з 1976 року по 2018 рік, відповідно потреб міста в підготовці кадрів та професійної орієнтації, 9795 учнів із шкіл міста і частково навколишніх сіл району одержали кваліфікаційні посвідчення за 12 професіями.
          МНВК давав початкові знання учням 10-11  класів шкіл міста за професіями, для:
  1. Первомайського заводу «Хімпром»:
-   слюсар КВП і А;
-   лаборант хімічного аналізу;
-   апаратник хімічної промисловості
      2.тресту «Первомайськхімбуд»:
-   муляр;
-   штукатур-маляр
       3.трикотажної фабрики:
-   в'язальниця
       4.Первомайського РТП:
-   тракторист-машиніст
       5.автобази №8:
-   водій транспортного засобу (категорія «С»);
-   слюсар з ремонту автомобілів
        6.райпобуткомбінату:
-   швачка
        7.відділу робітничого постачання хімпрому:
-   продавець промпродтоварів
        8.      Центральної районної лікарні:
-   молодша медична сестра з догляду за хворими
        В усі часи найбільше випускалось водіїв категорії "С", у часи розквіту заводу «Хімпром» комбінат підготував чимало лаборантів хімічного аналізу та лаборантів-конролерів. Доводилось освоювати на базі МНВК і такі екзотичні нині професії, як арматурник.

Згідно з розпорядження Первомайського міського голови Харківської області від 16.08.2018 №99 «Про перенесення освітнього процесу Первомайського міжшкільного навчально-виробничого комбінату в будівлю Первомайської гімназії №3» з 10 жовтня 2018 року освітній процес з будівлі Первомайського міжшкільного навчально-виробничого комбінату був перенесений в будівлю Первомайської гімназії №3, яка розташована за адресою: м. Первомайський, вул. Спортивна, буд.34.

У відповідності з наказом Міністерства освіти і науки України від 09.11.2018 №1221 «Про затвердження Положення про міжшкільний ресурсний центр», рішенням 58 сесії 7 скликання Первомайської міської ради Харківської області від «25»квітня 2019 року №1215-58/7 "Про зміну назви, юридичної адреси та затвердження Статуту комунального закладу "Первомайський міжшкільний ресурсний центр Первомайської міської ради Харківської області" Первомайський міжшкільний навчально-виробничий комбінат перейменований в КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ПЕРВОМАЙСЬКИЙ МІЖШКІЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

Засновником ПМРЦ є Первомайська міська рада Харківської області. Засновник здійснює фінансування витрат на утримання ПМРЦ, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі, інженерні комунікації, обладнання, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування.

Ідентифікаційний код ЄДРПОУ ПМРЦ‒ 24333226. Юридична адреса та місце знаходження: Харківська область, м. Первомайський, вул. Спортивна, буд.34, 64107, тел.3-30-21.